מפת כיס לשופט המתחיל

לאחרונה נתבשרו אזרחי ישראל כי עורך הדין שמייצג את זוג ההורים המטלטל הוא לא אחר מאשר מיודענו ציון אמיר. לכבוד המאורע, הדסק המשפטי של “סרטן בגב האומה” גאה להציג לקהל הקוראים שלו מפה של הזירה המשפטית בישראל, כדי לחסוך זמן בית משפט יקר.

באזור הצהוב-שחור אין לנו בכלל דאטא, בגלל ששיעור ההרשעות בישראל גבוה מ 98%. כמוכן, מקרים שקשורים לעמותת חננו נמצאים הרבה מחוץ לסקאלה, אז הורדנו אותם כדי לא לשבור לכם את המסך.

הפשיזם יעבור בסבבה שלו

בהמשך להצעת החוק של חברי הכנסת דני דנון ויריב לוין, שתמנע מארגונים הגשת עתירות לבג”צ ללא שיתוף הנפגע הישיר, הודיעה היום חברת הכנסת פאינה קירשנבאום כי בכוונתה להציע תיקון לחוק. לפי הצעתה של ח”כ קירשנבאום, תוסר ההגבלה וכל ארגון יוכל להגיש כל עתירה שירצה. עם זאת, אם יוכח כי מדובר בארגון שמאל, בית המשפט יהיה מחוייב לפסוק נגדו. בנוסף, כל המנצל את מערכת החוקים של מדינת ישראל כדי לכפות על אזרחיה ערכים דמוקרטים, דינו 3 שנות מאסר ו/או 305,000 ש”ח קנס. עונש דומה יושת על כל מי שמכנה מישהו אחר “פשיסט”, בעיקר אם זה נכון, ובכלל כל מי ששמאלני וינסה לעשות שימוש נלוז במילים כדי להוכיח שהוא צודק יקבל נבוט בראש ללא צורך בהוכחת נזק.

בתמונה: אתר אינטרנט שכתביו לא יודעים "להשתמש" ב"מרכאות"

חרם צרכנים חדש – הצטרפו לפייסבוק שלנו!

בעקבות הצלחתו של חרם הצרכנים הקודם, החליטה מערכת סרטן בגב האומה לפתוח בקמפיין מאבק חברתי-אקולוגי נוסף, בנושא חשוב מאין כמוהו.

כפי שרבים מאיתנו יודעים, רבים מדי, היישוב ארסוף הוא אוסף של עוולות ושחיתויות שלא נראה כמוהו במדינתנו, ואולי במזרח התיכון כולו (לא כולל מפלגת קדימה):

  • הוא נבנה באופן לא חוקי על אדמות גזולות, תוך רמיסת זכויות הבנייה של תושבי מושב רשפון הסמוך, והתעלמות מתביעות המקרקעין של קיבוץ שפיים. מקורות טוענים כי לשם הקמת היישוב שוחדו עשרות פקידים בכל רשויות התכנון והאכיפה.
  • בתי ארסוף פוגעים באופן בלתי הפיך במצוק הכורכר הטבעיהתקופה הניאוליתית!), ופוגעים בשטחי המחייה של הנברן הקיפודי, יונק קטן ואנדמי למצוקי הכורכר של מישור החוף. ההערכות כיום הם שרק 150 פריטים של הנברן הקיפודי חיים מחוץ לשבי.
  • תושבי ארסוף מונעים מאזרחי ישראל גישה לרצועת החוף היפה ביותר בשרון, בניגוד לפסיקת בג”ץ מפורשת בנושא.
  • שפכי הביוב של המושב מוזרמים היישר לים התיכון, והופכים את החופים שמדרום לבלתי ראויים לרחצה.
  • מחירי המגרשים בארסוף גבוהים בצורה מחרידה, ולמעשה מדירים את רוב אזרחי ישראל מהחברה הסגורה שם.

לכן, אנו קוראים לכל אזרחי מדינת ישראל:

שלא לקנות יותר בתים או מגרשים במושב ארסוף, עד אשר יוזלו המחירים ויתוקנו העיוותים שפורטו לעיל.

הצטרפו למאבק!! אל תתנו להם להמשיך לרמוס את זכויותינו!! מהיום – לא קונים יותר מגרשים בארסוף!!

 

פריצת דרך פרלמנטרית

בעקבות החלטת בג”ץ על אישור הפרדה בהסכמה בתחבורה הציבורית, העלה הבוקר חבר הכנסת מיכאל בן ארי הצעה לחוק “טרנספר (אם תרצו)”.
במסגרת החוק, אותה אישרה מליאת הכנסת ברוב יהודי איתן, יועברו “בני מיעוטים, פוסט ציוניים, בוגדים, עוכרי ישראל, אויבי ההתיישבות, מתנגדי הרחם היהודי, מעודדי סרבנות, חולי איידס/עובדים-זרים וסלים טועמה” בחזרה ל”מקום בו נראה אם ייתייחסו אליהם יפה כמו כאן”, בהסכמה.
על מנת למנוע מצב של חוסר ודאות לגבי המושג “הסכמה“, תוקם ועדת מומחים שתגדיר אותו היטב.

ורד גנים

נהג! בפנייתך לנוסעת, זכור - אולי היא במחזור.