אש ותמרות עשן

עקב מתקפת הגראדים הקשה על באר שבע, החליטה פרופסור רבקה כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, שלא לאפשר לסטודנטים לבוא לעשן סמים בקמפוס, וביקשה מהם להישאר בבית ולעשן סמים שם. כדי להתמודד עם ההשלכות, ניתנה הוראה לתגבר את הפיצריות שבאיזורי מגורי הסטודנטים וכן לחדש את אספקת הבמבה בפיצוציות.

אם אתה מנסה להדליק את הג'וינט עם הלוגו של האוניברסיטה אז מספיק להיום

לדברי פרופ’ כרמי, כבר מראש היה חשש לפגיעה באספקת החשיש בעקבות שביתת הסגל הזוטר, ורשויות האוניברסיטה נערכו בהתאם. עוד מסרה כרמי כי אם המצב ימשך, יוקמו מערכות לעישון סמים מרחוק כדי שלא לעכב את פתיחת הסמסטר ומהלכם התקין של הלימודים.

 

מלחמות היהודים ביוונים

רבבות מפגינים הפגינו הערב בירושלים מול מוסד הדגל של הכנסייה היוונית האורתודוקסית, מנזר המצלבה. המפגינים דרשו מהפטריארך להפשיר קרקעות הנמצאות בבשליטתו, כחלק מהמאבק להורדת מחירי הדיור בארץ. בנוסף, דורשים המפגינים מממשלת יוון התנצלות רשמית על הטבח הנורא שביצעו חילותיהם בלוחמי החופש היהודים.

מערכת סרטן בגב האומה (נשבעים לכם, היינו שם שנינו) יצאה לשטח לסקר את האירוע:

 

 

מחאת הדיור תימשך

מנהיגי המחאה נגד מחירי הדיור הודיעו כי ימשיכו בפעילויות מחאה ככל שידרש, ואם צריך אז אפילו ממש עד הרגע האחרון לפני שיתחיל הסמסטר.

מחאת הדיור

מנהלות: יש תקלות טכניות. עד מתי ומה העניינים? לדרים-הוסט הפתרונים.

 

סערה בפסיכומטרי

בכיר במרכז הארצי לבחינות והערכה נעצר בחשד שלא הורה לעובדיו להפסיק להמנע מאי ניסוח שאלות שאינן מכילות שלילות כפולות.

הבכיר מסר בתגובה: “כשאנשי המפטל הארצי לפטילות הונאה פטלו אצלי בדלת, פשוט התפטלתי. אני לא מפטיל שבפטילת ישראל ניתן להפטיל אדם בציבור בפטילות שווא שפיטל מעשים פטולים כאלה ללא הפטלה.”

עדכון: הקורא הנאמן ה.א. מוסר כי אמנים בתל אביב “חתמו על עצומה נגד הכוונה להפסיק את המימון למסרבים להופיע באריאל“. האמנים, כמובן, לא ידעו להסביר בדיוק אם הם בעד או נגד החרם, אבל הם זכרו שזה קשור לכיבוש איכשהו. ככה זה כשצריך פסיכומטרי 230 כדי להתקבל לבית-צבי.

סטודנטים יהודים הותקפו בעיסאוויה אחרי שטעו בניווט בדרך לפאב בבן יהודה. הכיבוש נטל אחריות למעשה.

גורמים בעיסאוויה: היינו מרססים “תג מחיר”, אבל אוטו זה לא מסגד, זה זז באמצע.

בתמונה: לא פאב בבן יהודה

אז כמה סטודנטים הלכו אתמול להפגנה?

הסטודנטים ומערכת וואלה טוענים שהיו לפחות עשרת אלפים, באנרג’י מוכנים להסכים ל 8,000, ובטמקא זה כבר 6,000.

מהמשטרה נמסר שלפי מספר הפחים שנשרפו בכלל לא היתה הפגנה אתמול.

בכל זאת, לספור אנשים זה קשה: