המועצה המקומית “יצהר” מגנה את התקיפה

בעקבות הביקורת על כך שצה”ל לא עצר את תושבי יצהר שירו בפלסטיני בשבת האחרונה על אף שנכחו במקום, פרסם הבוקר מזכיר היישוב יצהר מכתב גינוי חריף. במכתב טוען המזכיר כי “קהילת יצהר מתנגדת באופן חריף לציד לא חוקי של פלסטינים, על אחת כמה וכמה בשמורות הטבע, ובשבת בין שתיים לארבע”. עוד נטען במכתב כי היות וצה”ל לא פעל כנגד פורעי החוק, מתכוונת מזכירות היישוב לפנות לחברה להגנת הטבע ולמשרד להגנת הסביבה.

כתבנו לענייני רווחה מזכיר כי בעקבות צמצום שטחי המרעה והפגיעה במקורות המים, חוששים המדענים מדלדול באוכלוסיה זו, שהיא אנדמית לאזור (אם כי פריטים רבים חיים בשבי במדינות האיזור).

זכות אבות

מעט קט לפני שנחקק בכנסת ישראל חוק המעניק קדימות בתור לתרומת איברים לאנשים שהסכימו בעצמם לתרום, מציע חה”כ עתניאל שנורר מסלול מיוחד לאנשים מהמגזר הדתי שרוצים לקבל תרומת איברים, אך לא רוצים לתרום. וגם אם כן לתרום, אז לא לערבים. חה”כ שנורר מעגן את הצעתו במסורת ארוכת שנים של מגזר זה, הכוללת בין השאר אנשים שנהנים מקדימות בהגנה צבאית על אף שאינם משרתים בו, קדימות בתקצוב החינוך על אף שהם דוחים את עקרונות הייסוד שלו, וכמובן, טיפול בכפפות של משי על ידי המשטרה, על אף שהם בזים לשלטון החוק (תגגלו בעצמכם).

בנוסף, הודיע הרב גינצבורג כי מדאורייתא הוא להוסיף לתמרורי התנועה הרגילים גם את התמרור הבא:

נמצאה תמונה המוכיחה שאילן גרפל הוא סוכן של המוסד

בניגוד לטענותיהם של גורמים מדיניים, הגיעה לידינו תמונה המוכיחה חד משמעית שגרפל הוא סוכן של המוסד:

 

אופנת חורף 2009-10

 

 

(למפקפקים – זו אינה תמונה מפסטיבל ערד 95!)