לכו לפוליטיקה!

בעקבות ההצלחות האדירות שהיו לנו בעבר עם עיתונאים שהלכו לפוליטיקה (שלי, הורוביץ, לפיד, לפיד, אורי אורבך, והיד עוד נטוייה) יוצא סרטן בגב האומה בקמפיין להרצת אחת הקולות החשובים ביותר בציבוריות הישראלית אל בית הנבחרים. הצטרפו אלינו!

נזק ארוך טווח

יותר מחצי שנה אחרי אסון הצונאמי ביפן, ועדת ביקורת של ארגון הבריאות העולמי חשפה השבוע שורה של עובדות מטרידות על אזור הכור האטומי בפוקושימה. מממצאי הועדה עולה כי בעקבות הפיצוץ האטומי כמעט בכל הדגימות שנלקחו מאזור האסון נמצאו אטומים בכמות גדולה. אטומים נתגלו גם בבעלי חיים, צמחים, סלעים, ואפילו באוויר.


“אם אתם רואים כזה, תברחו”

בנוסף נמסר כי רובם המוחלט של האטומים שנתגלו מכילים גרעין, היכול כידוע לגרום לפיצוצים גרעיניים. כרגע בודקת הועדה את התפשטות הנזק, וממצאים ראשוניים מראים כי אטומים נמצאו גם בסין, מונגוליה, וקירגיסטן.

___________________
מניפסט קצר: אנרגיה אטומית היא האנרגיה הבטוחה, האמינה, הנקייה והזולה ביותר שהאנושות יודעת לייצר כרגע. גם אם סופרים את צ’רנוביל ופוקושימה, אנרגיה אטומית הורגת הרבה פחות מכריית פחם, וזה בלי לספור מוות מזיהום אוויר. וגרינפיס הם חבורה של מטומטמים אוהבי ליוויתנים.

“סרטן” מצטרף למאבק

כידוע, מאז מהפכת האינטרנט אי שם בתחילת שנות האלפיים, הולכים ומתדלדלים מחצבי הפיקסלים העולמיים. כרייה מוגברת של פיקסלים באפריקה המשוונית בתנאי עבדות גורמת למחיקת אזורי גידול ייחודיים, כמו צוקי הכורכר האנדמיים של גאבון וספריות עירוניות בקריית שמונה.

התפלגות צריכת הפיקסלים במגזרים שונים

מחקרים מראים כי הפקת הפיקסלים כבר הגיעה לשיאה, ומעתה תהייה דעיכה מתמדת ביכולת המערכת האקולוגית לספק פיקסלים לצרכינו השונים, מטלפונים סלולרים ועד צנזור תמונות של טייסים. לכן, הוחלט במערכת סרטן בגב האומה לעבור לתצוגה ברזולוציה של 640×400, ולא להביא יותר סרטונים מיוטיוב, הידועים כצרכני פיקסלים כבדים.

 

בתמונה: בזבוז של פיקסלים

אל תבזבו את משאבי הכדור! לא נחייה על חשבון הדורות הבאים!

מובהקות סטטיסטית בזכיות של ישראלים בנובל

זכייתו של דן שכטמן בפרס נובל בכימיה הוכיחה שוב את מה שרבים בישראל ובעולם היהודי טוענים מזה שנים – שהסיכויים לזכיה בנובל גבוהים לפחות פי שניים בקרב מדענים ישראלים שקוראים להם דני מאשר בקרב מדענים ישראלים אחרים.

אה, ברור, זה בגלל שיש לסרטן יותר איפה להיות

(לא נגענו, מתוך מין מוסף פנאי/נשים-טיפשות של דה-מארקר)

בפעם הבאה: ליהודים יש יותר נזלת

וממש באותו מאמר נמצאה גם תרופה לסרטן:

מדובר במיליון נשים, יש מובהקות סטטיסטית!

(היינו בכיוון)

צונאמי בחיפה ונהריה

מחקר חדש באוניברסיטה העברית מגלה כי במקרה של צונאמי, ייתכן כי תוצף חמישית משטח חיפה ונהריה.
בתגובה נערך מחקר בחיפה ונהריה בו נקבע כי ייתכן וגל צונאמי יציף את האוניברסיטה העברית.

היסטוריה חלופית לגיקים

והפעם בפינתנו הותיקה, “מה היה קורה אילו”:

מה היה קורה אילו הפיזיקאי הנודע, אלפרד איזנשטט, היה (נניח עקב מחסור בתקנים) עובר למחלקה למדעי המחשב-

photo loading at an average speed of: light

וכעת אציג חסם תחתון (לא הדוק).