נזק ארוך טווח

יותר מחצי שנה אחרי אסון הצונאמי ביפן, ועדת ביקורת של ארגון הבריאות העולמי חשפה השבוע שורה של עובדות מטרידות על אזור הכור האטומי בפוקושימה. מממצאי הועדה עולה כי בעקבות הפיצוץ האטומי כמעט בכל הדגימות שנלקחו מאזור האסון נמצאו אטומים בכמות גדולה. אטומים נתגלו גם בבעלי חיים, צמחים, סלעים, ואפילו באוויר.


“אם אתם רואים כזה, תברחו”

בנוסף נמסר כי רובם המוחלט של האטומים שנתגלו מכילים גרעין, היכול כידוע לגרום לפיצוצים גרעיניים. כרגע בודקת הועדה את התפשטות הנזק, וממצאים ראשוניים מראים כי אטומים נמצאו גם בסין, מונגוליה, וקירגיסטן.

___________________
מניפסט קצר: אנרגיה אטומית היא האנרגיה הבטוחה, האמינה, הנקייה והזולה ביותר שהאנושות יודעת לייצר כרגע. גם אם סופרים את צ’רנוביל ופוקושימה, אנרגיה אטומית הורגת הרבה פחות מכריית פחם, וזה בלי לספור מוות מזיהום אוויר. וגרינפיס הם חבורה של מטומטמים אוהבי ליוויתנים.

9 תגובות בנושא “נזק ארוך טווח


  1. בקשר למניפסט שלך: מאחל לך ולמשפחתך שתגורו ליד הכור הבא שיתפוצץ ותהנו, עד הפיצוץ, מאנרגיה זולה בכמויות עצומות.


  2. איזה דאחקות-גיקים רצות פה. מצחיק כל הקטע של הצונאמי הזה שנהרגו בו, בוא נראה, לפחות 15 אלף בני-אדם. חחח החלקה יפנית חחח… והסיפור הזה בפוקושימה, שגרם לאלפי אנשים להתפנות מבתיהם לדורי-דורות בכלל מצחיק… כי יש שם… אטומים! חה. גדול.

    והמניפסט – שכנעת אותי שצריך לבנות עוד תחנות כוח גרעיניות. התמונות הרלוונטיות, הקישורים האובייקטיביים והמחקר המעמיק והמקיף…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.