להשמיד את ויקיפדיה העברית

1.
ראשית, יש להשמיד. לא בגלל שהיא בחינם; לא בגלל שהיא בעברית; לא בגלל המידע המיותר; לא בגלל שהיא צפודה וחסודה. לא. את ויקיפדיה העברית יש להשמיד כי ויקיפדיה העברית היא האינטרנט כולו, בזעיר אנפין ובעברית. מידע מיותר, בחינם, בעברית. ואם את ויקיפדיה העברית נשמיד, סלולה הדרך הלאה.

2.
לוויקיפדיה העברית אי אפשר להסתנן. ביום עמוס, בלילה יש שומר. ב-22 פברואר, שעה שתיים לפנות בוקר, מתקן תומר ט. את הערך "רקורסיה" ו-odedee מתדיין בערך "שיחה: אדולף היטלר". את וויקיפדיה העברית, לכן, אי אפשר להשמיד מבפנים.

3.
ולכן, יש לכרות בריתות. ולכן, יש למצוא בעלי אינטרס. ולכן, יש לפנות לוויקיפדיות בשפות מומצאות אחרות. הוויקיפדיות בוולפוק, קלינגון, ואספרנטו, אם כך, הן הכלים הראשונים שיש להטיל למערכה. גם הוויקיפדיה באידיש תשמח, מן הסתם, לתקן מעוות היסטורי.

4.
אם את וויקיפדיה העברית לא ניתן להשמיד באמצעות הסתננות, כאמור, עלינו לשנות את החוץ, את המרחב שבו היא פועלת, ושבתוכו היא משיגה את עוצמתה הקטנה. המרחב הזה אינו האינטרנט. המרחב הזה הוא העברית.

5.
לוויקיפדיה העברית נקודת תורפה אחת, שעליה כבר רמזנו: היא צפודה וחסודה. את הרמז הראשון לכך קיבלנו בזכות אחד, חכם חנוכה, שגורש מוויקיפדיה העברית משום שרצה להכניס ערכים על שחקניות פורנו.

כלי הנשק הראוי, אם כך, הוא פורנו. פורנו אינו הולם את ויקיפדיה העברית, והיא אינה הולמת פורנו. אם השפה העברית תקושר לפורנו, ופורנו יקושר לשפה העברית, אם שניהם יובילו זה לזה, באופן טבעי ומיידי – תקרוס ויקיפדיה מעצמה, ותיעלם.

6.
בעל הברית השני שלנו הוא הרב שרגא ברג, מייסד המכון לקבלה. זה האיש שהפך את מדונה לאסתר, ואין סיבה שלא יהפוך את ג'ינה ג'יימס לרבקה, ואולי לושתי. בג'יימסון יש להפציר לעשות קעקוע, משהו שבעברית שישב על איבר מחוטב ומסולקן.

7.
עתה יש לפעול מהר. הוויקיפדיות המתחרות יציבו קישור לערך "עברית" תחת "פורנו", ו"פורנו" תחת עברית. הוויקיפדיה באספרנטו תציג את עכוזה המקועקע של ג'יימסון בערך על המילה "שלום", והוויקיפדיה בעלפית תייצר ערך על האלף-בית של הכּוּס והזין; מסתננים יכנסו לוויקיפדיה האנגלית, ויחדירו שם הערות אודות פריחת הפורנו בעידן בן יהודה, והרב ברג ידווח בגאווה שג'יימסון וחברותיה למקצוע לומדות עברית בקורס ערב.

8.
ויקיפדיה העברית תאבק. היא תעלים ערכים, היא תפזר דיס-אינפורמציה, היא תתקומם בדיונים במזנון. אבל מטוס יגיע יום אחד לנתב"ג, וממנו ירדו כוכבניות עמק הסיליקון, שיובלו לכותל באוטובוס אדמדם ומזיע. וויקיפדיה העברית תתבונן, תפער פיה, תצקצק ותתאיין.

ג'יימסון, אגב, תצטרף לישיבת נחלים.

19 תגובות “להשמיד את ויקיפדיה העברית”

 1. בסין כבר חשבו על זה קודם.

  (להגנתי ייאמר שקראתי רק את הכותרת בינתיים, ולהגנתי פסיק אחד ייאמר עוד שזה בגלל שאני מנסה שלא לאחר לך, איתמרר)

 2. עכשיו קראתי את הכל (נעלתי נעליים! אל תצעק) וצחקתי ואהבתי מאד, ואני חושבת שזה רעיון מבריק ויש לבצע אותו בהקדם. וגם נזכרתי בילדה מהכיתה שלי בתיכון, אסתי, שכשמדונה קעקעה לעצמה על העורף "אסתר" הכריזה שהיא תלך לקעקע על עורפה "מדונה". אבל נראה לי שהיא השתפנה.

 3. התוכן אכן משעשע אבל בבקשה להחליט – "ויקיפדיה" או "וויקיפדיה".

 4. אגודת המגיהים שלום,
  בתור נציגת ועד העורכים הכפייתיים, הנני לסנגר על האיתמר ולומר שכשו"ו באה אחרי אותיות זיקה ויידוע וגו', נהוג להכפיל אותה.
  – – – ה*וו*עד אמר את דברו – – -

 5. איתמר, במקום לשעשע את ההמונים, אולי תחזור לכתוב בוויקיפדיה? רשום לפני שעריכתך האחרונה נעשתה ב-20 במאי 2006 – זו נפקדות של כמעט שנתיים, וכבר אמרו חז"ל: "עתיד אדם ליתן את הדין על כל ערך שיכול היה לכתוב בוויקיפדיה ולא כתב".

 6. זהו? ג'נה ג'יימסון זה מי שיש לך להציע לנו בתור שחקנית פורנו? כמה מיינסטרימי.
  אגב, האמנם נחסמו ערכים על פורנו? זה הלוא מופיע בוויקיפדיה האנגלית.

 7. אם החסימה של וויקיפדיה בעברית תמשיך גם שאר ילדי ישראל לא יכירו שמות של שחקניות פורנו, ויצטרכו לתקשר בנפנופי ידיים ואמירות כלליות כמו "הבלונדינית ההיא" או "זאת עם החזה הגדול" והסוף – מי ישורנו.

 8. אני חושב שאם יש דבר שהויקיפדיה עוד יותר אובססיבית לגביו מאשר פורנו, הוא התייחסויות אליה בעולם החיצוני. כל אזכור שלה הוא מקור לחגיגה, בחינה וציטוט חוזר ונשנה בדפי השיחה השונים.
  לכן, מה שג'נה ג'יימסון צריכה לקעקע על אבריה המסולקנים הוא פשוט לינק לערך עליה (אפשר גם להוסיף איזו קריאה משועשעת ללחוץ על הלינק, וקריצה רבת משמעות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>