שוב אנחנו כאן בסידורים מנהלתיים

והפעם, אחד תיקון, אחת הכרזה חגיגית ואחת תודה.

תיקון
קווי זהב הם לא בלתי סתומים. או לפחות כך הם נדמים מהצד שלי. הם טוענים שהם לא יכולים לתקן את הבעיה באופן גורף, אלא רק לברר משתמש משתמש מה הבעיה. זה נשמע לי, איך לומר, מעט יוסריאן מצידם. בהקשר הזה שווה לקרוא את נמרוד אבישר, שניסה לעזור לנו לאורך הדרך, שנכנס בהם ובתודעת השירות הלא מאד מפותחת שלהם.

אבל נו, הכוחות שלי לריב הם קטנים. אז אני אספר לכם מה הם עשו אצלי, ואתם, אם תרצו, תנסו את זה אצלכם. אם לא תרצו, שלחו לי את היוזר שלכם, ואני אעביר אותו לדוד ספי מקווי זהב. שליחת כמה עשרות של משתמשים מתלוננים תגרום לי סיפוק לא בלתי גדול.

מה שהם עשו אצלי זה להחליף בחייגן את מה שבא אחרי היוזר ניים לזה: %[email protected]
כלומר UserName%[email protected]
כאמור, אם לא בא לכם להתעסק עם דבר שעובד, אז שלחו לי יוזר ניים בתגובות כאן או ב-meitalsha בג'ימייל.

הכרזה חגיגית
יש ל"ההם" בלוג חדש. קוראים לו מזיחים קדימה והוא בלוג המחאה הספרותית שלנו. הוא נועד בשביל כל הספרים המעצבנים האלו, שאתם רוכשים בכסף טוב, כמו שאומרים, ובכל זאת הם מלאים בשגיאות הגהה ותרגום. שם ננצל את גוגל לטובתנו, כדי להראות להוצאות הספרים שאי אפשר לקצץ לנצח בהוצאות ההפקה של הספר.

תודה
אם אנחנו כאן באווירת שיעור חברה רגע אז אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל מיני אנשים שכל הזמן עוזרים לנו, ומגיעה להם בהחלט קצת אהבת לינקים. אז תודה, ניצן ברומר, רן יניב הרשטיין, חנן כהן ונמרוד אבישר.

4 תגובות “שוב אנחנו כאן בסידורים מנהלתיים”

  1. "מזיחים קדימה"! איזה שם מעולה :)

    (אגב, הבעיה שלכם לא רק עם קווי זהב, אני מחוברת בהוט ועד ההודעה הזאת לא קיבלתי הודעה על פוסטים בשלוש הפעמים האחרונות)

  2. חנן, הווו, זה נראה מפחיד מאד. אנסה לאזור אומץ ולקרוא את זה מאוחר יותר.

    איה, תודה, זה אני :) תיכף איתמר יגיד שזה הוא. אבל אל תאמיני לו :) הוא אחראי רק על התרגום המופלא לאנגלית. ובעניין בעיות המייל, זה לא קשור. הייתה בעיה בתוסף של ההודעה במייל. תוקנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>