ושוב אני נזכר למה אני לא אוהב לפרסם פוסטי דיכאון. אז יאללה, לא עישנתי יום וחצי, מי שישמע. אז אני מגייס את כל היכולת הרטורית שלי לרחמים עצמיים, והנשמות-הטובות-באמת-בלי-טיפת-ציניות שקוראות את הבלוג הזה ממהרות לשלוח תגובות מעודדות (תודה יקירות!)

במקום להגיד את האמת: "זה נשמע לי כמו אוי-אוי-אוי-אין-לי-מה-לעשן-ואני-כזה-מסכן".

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

ואני הרי פרקתי והמשכתי הלאה. אפשר לחשוב שאין לי קורת גג מעל הראש או מה לאכול מחר. הייתי מוחק את הפוסט הקודם, אבל אם הוא פורסם הוא היה צריך כנראה להתפרסם, אפילו שהוא מוציא אותי לא-משהו.

בינתיים היינו בהופעה של זאב טנא בתמונע, לכבוד התקליט החדש שלו. אז קודם כל היה אדיר; כמה נשמה יש בקול הצרוד שלו, כמה הוא מרגש בלי להיות גאון מוסיקלי או אשף פסנתר (רמז רמז). רוקנרול מהביצים שתופס אותך בקישקעס.

חוץ מזה, שני שירים המשיכו להדהד בי עד עכשיו. אחד, שהפזמון שלו הוא "הכל במקום אבל שום דבר לא בסדר", מנציח את ההוויה הבורגנית במלוא כסותה הדקיקה והשברירית. לשני קוראים "שאכטה" ובהופעה הוא הקדיש אותו לנשות מחסום-ווטץ', ולרגע לא הייתי בטוח אם הוא רציני או ציני. אבל אז הוא התחיל לשיר והבנתי כמה הוא רציני: ביום שתיגמר השאכטה, הוא שר, נפקח את העיניים ונראה את האנשים סביבנו, את השכנים שאנחנו קוראים להם "מבוקשים" ואת האורחים שאנחנו קוראים להם "פועלים זרים".

אם אתם רוצים לשמוע את השירים האלה תקנו את הדיסק החדש שלו. קוראים לו "חדר". אנחנו קנינו, למרות שבטח הוא לא יפציץ לנו את הקישקעס כמו ההופעה.

ובכל הנוגע לי, יהיה בסדר. מחר (על הבוקר מן הסתם) אני אעשן את הפרח האחרון שנשאר. אחר כך אני אציב לעצמי אתגר ואנסה להגיע לסוף החודש (19 ימים שלמים!) בלי.

בלי לקנות, זאת אומרת, מה שיבוא יבוא (אהמ, כל הסטלנים מוזמנים לבוא לבקר (-:).

מזג-אוויר אופטימלי מאפשר לצאת לרכיבה בכל שעה משעות היום, וכל פעם שיבוא לי החשק להניף פטיש-חמש על משהו (או מישהו) אני אצא על האופניים לשעה ביער.

כי הרגלים צריך לשבור, וכל המרבה הרי זה משובח - לא כי הם רעים בהכרח, לא מתוך שיפוט מוסרי, אלא סתם כי ההרגל הוא אבי התרדמת.

שבוע טוב.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

.

[9 תגובות נפלו בדרך; לקריאת הדיון המלא בישראבלוג]

.