להיוולד מחדש זה לא וואן-אוף, זה פול-טיים ג'וב.

.

.

(אחד שנולד מחדש אנגלו-סקסי, וגם התבלבלו לו המטפורות בדרך.)

.


אז מה אם אריק ישן, לי יש דלקת בגיד הקופי-פייסט.

.

.

(זה שנולד מחדש, ועכשיו הוא מפרנס את עצמו החדש + אישה + ילדה + כלבה + מספר לא ברור של חתולים + בור קומפוסט + מכונית. התאמץ, התאמץ, נולד מחדש ומה קיבל? אותו חרא. ככה שלא יהיו לכם ציפיות, בינינו.)

.


דְּבָרִים שֶלֹּא אֹמַר לְבִתִּי:

.

את לא יכולה.

.

.

(מתוך "גידול ילדים ברוח הזן", ספר בכתובים עם דפים גדולים וטקסטים קצרים. ויש המשך:)

.


מצד שני, אין לי בעיה לשיר לה "רוץ בן סוסי".

.

בסגנון אינדיאני.

.

עם תוף.

.

קטן כזה, צבעוני, של ילדים. למה מה אני, אינדיאני?

.

.

(עוד טקסט קצר שיתפוס דף גדול ב"גידול ילדים ברוח הזן". הזֶן. לא הזין. רוצה כבודו ברוח הזין, יטרח וילבש שחורים ויעשה את דרכו לברזילי. ועל כך בהמשך. חוץ מזה, איך אפשר בכלל לעשות משהו ברוח הזין? בטח מסריח שם נורא.)

.


כן, נו, ברזילי. כמה אפשר רוץ בן-סוסי? לפעמים הבנאדם צריך קצת תרבות, קצת מוזיקה, קצת עשן פאסיבי כדי להרגיש שהוא חי. באסים, לייזרים. קצת לרקוד עם קורבות קורקבנים. כאלה עם פירסינג. חצאיות משובצות. חולצות כפתורים קשורות בבטן. בטוב-טעם.

.

.

(אחד שעושה טנטרה במועדונים. ברוח הזען. מאז שהוא הפסיק להתעקש על קוצו של יוד והוסיף עין, הוא מזען את כל המועדון בלי לגעת באף אחת ובלי ללכלך את הרצפה. יותר טוב מאינטרנט. רק הממשק מה-זה מסובך. וככה כולם מבסוטים: מבסוט הוא שמסתכל על כוסיות תלת-מימדיות, מבסוטות הבחורות שלא קוראות את המחשבות שלו, מבסוטות הבחורות שכן קוראות את המחשבות שלו, ומבסוטה אשתו שהוא חוזר אליה כמו טעטלה. ואם אתם חרדים לשלמות התא המשפחתי והנראטיב, אל דאגה, יש סגירת מעגל:)

.


מהון להון נהיה שבע וחצי בבוקר, והילדה בטלפון רוצה שתבוא לשיר לה רוץ בן-סוסי. לא תבוא? לא תשיר? יצא ביצוע קצת טכנואידי. אחר כך היא הלכה לשחק משחקים אנתרופוסופיים ואני התיישבתי להמשיך לקרוא ב"חייו ומותו של השער האחורי".

.

.

(אחד שמחקה את עוזי וייל ולא מתבייש בזה, כי גם הוא וגם מר וייל יודעים טוב מאוד שמר וייל צותת ותמלל בלי בושה את זרם התודעה שלו בין אוגוסט 2000 לינואר 2001, באמצעות המקלט הטלפתי שלו שהוא קנה מהרוסים אחרי שפק"ד מת, כמה נורא. שלא לדבר על זה שהאחד הזה גם קנה את "חייו ומותו" במחיר מלא (!) בצומת ספרים (!!) ביהוד (!!!), ולא באיזה חנות סטייליסטית של כוסיות. בכרטיס אשראי, כמו גבר. ויש גם בקשה אישית מהֶר וייל לסיום:)

.


עוזי תעשה לי ילד. אבל לא פה. בברזילי. אני אהיה זה שלבוש בשחור.

.

.

(אחד שנולד מחדש דרעק, סמולני אומו משתמט מסומם, וגם קצת סקס-מניאק. חבל שלא מת במקום אח שלו המוצלח.)

.


פרידה האריס, "רווייה"

.