(Can't read Hebrew? Just scroll down & press Play)

זוכרים שהבטחתי לקרוא לכם כשיהיה מיקס יותר מלוטש? אז זהו.

עוד סשן לילי, והפעם בחזרה לגואה.

הקטע עם טרקים בסגנון הזה הוא לא ממש נועדו לבּיט-מאטצ'ינג. בק"ק גואה הם נוגנו בכלל מקלטות DAT [מישהו זוכר?] שלא אפשרו שינוי מהירות בכלל, וכשהצפצופים הפסיכדליים האלה מוכפלים הם עלולים להעיק על האוזניים בקקופוניה. מצד שני, לנגן אותם אחד אחרי השני משעמם אותי. נראה מה נעשה, אולי נזרוק באמצע כמה קטעים עם יותר באס בשרני ופחות טרבל צפצפני. לחילופין, אפשר אולי לחתוך באקולייזר.

הטקסט לעיל נכתב לפני המיקס עצמו. עכשיו נשאר לשמוע לאן החיים ייקחו את התוכנית הזאת…

את זה כתבתי אתמול (ד') לפנות ערב, זמן קצר לפני שהתפגרתי על הספה בתשישות. היום המרמיטה החליפה אותי במשמרת הבוקר (5:30-8:00), מה שהשאיר לי כוחות לקום אחרי ההשכבה ולרדת למרתף, אל מזבח הוויניל.

The moon's smile is widening every night, staying longer in the sky. (mixing time)// about 3 hours ago from Echofon

* * *

בסוף הלכתי על פתיחה ותיקה שלי: השיר ששמו ככותרת הפוסט ממוקסס עם The Age of Love האלמותי, שממשיך לקקטוס של Union Jack. לשמחתי האינסופית, גיליתי במהלך החימום (מועיל מאוד, מסתבר!!) שבניגוד להנחתי המוקדמת, הBPM של הקקטוס הלז קרוב להפליא לזה של טרק אחר בהוצאת פלטיפוס, חדש יותר (1996, כן? אצלי בראש הוא עוד "חדש", אולי כי קיבלתי אותו מג'יימס בשלהי תקופת לונדון) ואהוב לא פחות…

(tea break) there's nothing else I would rather be doing right now than this. Moulding harmony out of vinyl. Meditate… longer //  about 2 hours ago

* * *

אז ככה זה התחיל. בהמשך הBPM טיפס לאיטו, כרגיל. עוד כמה קלאסיקות, הרבה פסיכדליה, לא מעט קולות נשיים משתפכים, שעטת בּייס-דראם שוצפת עם קורטוב של בּרייקים מלודיים לנשימה, ואפילו כמה "ניצחונות" (אין לי התנגדות לניצחונות כשלעצמם, אבל קודם שתהיה איזושהי התמודדות, איזו דרך לעבור, מאבק כלשהו בשדים שבפנים; אי אפשר רק הפּי-הפּי-הפּי כל הזמן; זה שטחי ומזויף כמו "השלום מתחיל בתוכי").

יצא 93 דקות, כולל קינוח בדמות שיר היפ-הופ חמוד ונאיבי מ-1999 (בהשתתפות לוריין היל, לחובבי הז'אנר) שהצמדתי לרצף הניצחונות המסכם והמתקתק מתוך דחף עז לשים משהו (ועל הדרך להרגיע את האצבעות בקצת סקראצ'ינג שלוח רסן).

mixing time finished. Maximum Joy //  about 1 hour ago

* * *

אני מקשיב לזה לראשונה תוך כדי כתיבה, ומעלה את הקובץ לבלוג בו זמנית. [השעה אחת בדיוק.] אני קולט כמה גליצ'ים כמובן, אבל אני קולט גם שאני מתקן בצורה מהירה וחלקה יותר (ולכיוון הנכון, בדרך כלל), שאני מתעקש פחות כשזה מתפקשש, ובעיקר שאני לא מתאמץ לתקן את מה שלא מקולקל.

(ובזאת, בני, למדת את ערכה של אי-עשייה, מהדהד לפתע בראשי קולו הסרקסטי של מורי ורבי לענייני מיקסוסים, החכם הסיני הזקן ג'יימס.)

בקיצור, האזנה נעימה

נהניתם? הפיצו לחבריכם שבעניין

לא נהניתם? לא נורא

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

* * *

A cleanse outside, in freshly-rained night air; a prolonged utanasana, a healthy barf and a cat-stretch. This Shit is Powerful Intensive // about 1 minute ago

*  *  *

עשרה לשתיים, הקובץ גמר לעלות בדיוק כשהסקראצ' הראשון של הקינוח הפתיע אותי בקול שהזכיר לי את בתי הישנה למעלה. אחחח, זה היה טוב.

the flesh is a trap

The Magick is REAL