אתה משחרר פוסט, ולא יכול לדעת אף פעם מה יעלה בגורלו. כשהעליתי את המיקס הקודם, התכוננתי נפשית לעשר צפיות ואפס תגובות. השבעתי את עצמי להמשיך בסדרה גם אם אף אחד לא יתייחס, כי הרי "כוונת המשורר גלויה לנצח".

ואז מישהו בצוות העורכים של ישראבלוג אהב, והכניס את הפוסט ל"מומלצים" בדף הראשי החדש של נענע (שהוא כנראה הדבר הטוב העיקרי שיצא מכל השדרוג הזה). תודה.

בערך 200 גולשים באו לבדוק עד כה. אין לי נתונים על כמה מהם גם הקשיבו, וכמה שמעו עד הסוף, אבל חלקם אפילו טרחו ליידע אותי בתגובות שהם נהנו. תודה רבה.

אז בעוד הברזל חם, קבלו את הסט הבא. הוא מתחיל עם קצת האוס-טראנס רך (כולל מיקס של שתי קלאסיקות שבשתיהן מופיעה המילה Underground, יאמי), אבל אחרי החימום הזה מגיעה הLounge Break המובטחת – ברייקביט בנוסח עדות הצ'יל-אאוט, עם ניחוח ג'אזי קלוש. אחלה מוזיקת רקע.

המיקסים יותר מוצלחים מאלה שבמיקס הקודם, לעניות דעתי, והאווירה יותר רגועה, פחות פוליטית ופחות "חפרנית" (כמו שמישהו התלונן בתגובות לפוסט הקודם).

תיהנו.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.