(אם הגעת הנה מגוגל, קודם כל ברכות! חוץ מזה, הנה מיקס טראנס מוצלח הרבה יותר להנאתך)

קצת לפני עשר וחצי בליל אמש, אחרי שהמקמפסט הפתיע עם גוש חביב של מצב רוח בדיוק בשעה הנכונה, צייצתי בטוויטר:

Beat-matching session commencing. Practice makes perfect, biatch.

גלגלתי ג'וינט דשן יחסית, לחצתי על הקלטה (אגב, אשמח להמלצות על תוכנה חינמית סבירה להקלטה מאנלוגי למחשב)…

…והתחלתי עם Hide You, רימיקס מ2001 של להיט האוס מימי המילניום העליזים.

התוכנית היתה להמשיך על התפר שבין האוס קשה וטראנס רך, בקצה הנמוך של סקאלת הBPM שנחשבת באוזניי רקידה. אבל הרי כבר שנה רבּנו לנון על הקשר הקלוש בין החיים והתוכניות.

המשכתי, בכל אופן, במיקסוס היכרות לכמה טראקים פסיכדליים שקיבלתי מחאג' אחרי המסיבה… לפני שנה בדיוק, מסתבר; לשמוע את התקליטים האלה עוד לא יצא לי בכלל, עקב היעדר הפטיפונים עד השבוע.

(מקווה שיהיו עוד סשנים עם התקליטים, הוא כתב לי בצהריים באימייל, ממרחק 100 מ'; מקווה מאוד, השבתי לו.)

נו, במהרה התברר לי חד-משמעית עד כמה קל יותר למקסס קטעים מוּכרים. הBPM טיפס בהדרגה, ואני התחלתי לשלב יורו-טראנס עם גואה-טראנס עם הרבה אסיד-טראנס בריטי… אחרי חצי שעה בערך, האצבעות התחילו להתחמם ולהתגמש, וכמוהן גם האוזן, והמיקסים הלכו והתייצבו, אפשרו לי עוד ועוד משחקים חוצי-פטיפונים של קרוס-פיידר ואקולייזר. הופעת האורח של טוקינג הֶדז, 45 דקות מהפתיחה, מבשרת את תחילת החגיגה…

…שהסתיימה בחצות בדיוק, בדואט הרמוני להפליא בין אפּוס דראם-אנד-בּייס בסגנון ערבי פרי סמפלרם של ג'ונו ריאקטור בפטיפון אחד, ודאב עם סימפול של ג'ניס ג'ופלין מאת לייבל האסיד הלונדוני Stay Up Forever בשני.

ורק אז, שעה וחצי אחרי שהדלקתי אותו, גמרתי את הג'וינט.

האזנה נעימה. כדאי להזיז ת'טוסיק:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.