2 תגובות

צילום: stock.xchng

אם מה שראיתם כאן מרתיח אתכם; אם אפילו המזגן כבר לא מספיק כדי שתישארו בבית; אם מדגדג לכם בידיים לעשות משהו – עשו זאת. באתר הומניסטי תוכלו למצוא ריכוז של ההפגנות והאירועים הפוליטיים שמתקיימים בישראל, ויש גם מדריך למפגין והמפגינה בישראל (ב-PDF, למרבה הצער). אנחנו זקוקים לכם, כל הזמן, והנוכחות שלכם חשובה. צאו לצעוק.

אם גם זה לא מספיק; אם פספסתם הפגנה ואתם רוצים לצעוק עדיין; אם יש לכם נוכחות אינטרנטית, או שאתם רוצים להתחיל ליצור לכם כזו; אם יש לכם משהו חשוב לומר – כתבו זאת. האינטרנט קורא לכם. אתם יכולים להתחיל בקמפיין "לא נסתום את הפה" של הקרן החדשה לישראל, וכאן תוכלו ללמוד איך להקים לכם בלוג וורדפרס. אנחנו זקוקים לכם, כל הזמן, והנוכחות שלכם חשובה. צאו לצעוק.

שתפו אותנו:
 • Twitter
 • Facebook
 • Digg
 • Reddit
 • email

נכתב על ידי צוות האתר

7 אוגוסט, 2010 ב 3:50 am

פורסם ב2 תגובות ל''

הרשמו לתגובות ב-RSS או טרקבקים ל ''.

 1. זה מה שאני עושה
  https://www.facebook.com/events/489147167766255/
  תרומתי הצנועה

  בוב

  25 יוני, 2012 ב22:17

 2. Hi – actually great site you may have created. I enjoyed reading this posting. I have done need to publish a remark to know you the style of this article is very aesthetically delightful. I'd been a artist, i am just a duplicate editor. Concerning always enjoyed functioning with information processing systems and am trying to learn code within my free time.

  buy facebook fans

  22 אוקטובר, 2014 ב15:37

השאירו תגובה