כן, כן, פוסט על טלוויזיה, ועוד על שידורי ספורט בטלוויזיה. כאילו אין בעולם צרות גדולות יותר.* ובכל זאת, על מעשה הנבלה שעשה ערוץ הספורט אתמול אי אפשר לעבור בשתיקה. פשוט יריקה בפרצוף של המנויים שמשלשלים לכיסו טבין ותקילין מדי חודש בחודשו.

.

.

בשעה טובה, אחרי שלושה חודשים, ליגת האלופות חזרה למשחקי שמינית הגמר המסקרנים. ערוץ הספורט פמפם את המאורע בפרומואים מושקעים. מועדון מעריצי בארסה המקומי התכנס בבית של חג'י השכן לחגיגת כדורגל. ומה הסתבר?

.

הסתבר שערוץ הספורט מכר לערוץ 2 את שני המשחקים המרכזיים של אתמול בערב. ערוץ 2, מן הסתם, שידר רק אחד מהמשחקים האלה עם "פריצות" למשחק השני. וכך גזלו מאתנו את המשחק המרתק בין ברצלונה לסלטיק שנגמר בתוצאה 3-2 אחרי מאבק צמוד ורב תהפוכות, וקיבלנו רק דיווחים מקוטעים עם הילוכים חוזרים של שערים. לעג לרש שהוציא את כל העוקץ מהערב מבחינתנו.

.

אין לי בעיה עם שידור משחקים בערוצי הברודקאסט. בכיף, שייהנו כולם.

.

אבל למכור משחק בידיעה שלא ישדרו אותו זה שיא חדש של זלזול בצופים.

.

.

ברור לי שערוץ 2 הוא לא הכתובת לטענות, כי מהמזבלה הזאת אין לי שום ציפיות. שם רצו להתחרות ברייטינג של 'הדוגמניות באיים הקאריביים' בערוץ 10, ומבחינתם כל האמצעים כשרים. אני יודע היטב שגם ערוצי הספורט ("עריצי הספורט" כמו שמכנה אותם ייגר מאיסטר) הם לא מלכ"ר שטובת חובבי הספורט לנגד עיניו, כמו שהם מציגים את עצמם. אבל מה שהם עשו – מכירת ספינת הדגל של השידורים שלהם בידיעה שהיא תקוצץ ותסורס באכזריות – היה הפרת חוזה עם המנויים שלהם, צעד חסר הגינות ממש כמו ספורטאי שמוכר משחק.

.

אני לא מצפה שהם ייענשו על זה באיזושהי צורה. הצרכן הישראלי הוכיח פעם אחר פעם את האימפוטנציה שלו, וצרכני הספורט הישראלי על אחת כמה וכמה – כמו בחרם על שידורי המונדיאל בתשלום שקרס רגע לפני תחילת המשחקים. אולי מישהו יותר יוזמתי ממני ירים את הכפפה ויארגן תביעה ייצוגית על הפרת חוזה, תלונה לרגולטור או משהו. אני רק הרגשתי צורך לחלוק ולפרוק איכשהו את הכעס שהרגשנו אתמול, פעוט ככל שיהיה. והסליחה עם הפליטים הסודאניים והילדים בעזה ובשדרות.

.

מיד נחזור לשגרה ונדון בעניינים הרי גורל כמו סידורי שינה משפחתיים. בוקר טוב.

.

.

* היי, פרסמתי פוסט גם על התעריפים בכביש 6. אני לא מתיימר להיות Straight Edge .

.

I never said I was a good Buddhist


[עדכון 22.2, 11:08]


ברוכים הבאים קוראי נענע. לכבוד הוא לי להופיע בדף הראשי של הפורטל.


מסתבר שפוסטים על טלוויזיה טובים לרייטינג.


(לרגע קיוויתי שההפנייה בדף הראשי היתה לפוסט הבא בתור, החשוב הרבה יותר לדעתי.)


בכל מקרה, הבלוג שלי עוסק בעוד נושאים רבים ומגוונים. אתם מוזמנים לדפדף להנאתכם.


אתם מוזמנים גם להצטרף לדיון בתגובות.